Superraskas automaattinen kääntöovi
Malli:OW-180BOven maksimipaino: 250 kg
Oven maksimileveys: 1400 mm
- Tuotteen tiedot
- TUOTTEIDEN ETU
OMINAISUUDET
● Se on varustettu kauko-ohjainpisteellä, jolla on kätevä vaihtaa normaalikäytön ja erikoiskäytön välillä.
● Varavirtalähteellä varustettu ovikone voi toimia automaattisesti 5 tuntia sähkökatkon sattuessa.
● Se on helppo asentaa, haudataan maan alle ja palautetaan kahteen suuntaan. Nolla-asento voidaan säätää samaan alkuperäiseen kohtaan ohjausjärjestelmän kautta.
● Valinnainen kulunvalvonta, kaukovalvontaanturi.
● Toimintatapa: Oven avaussignaali→ohjaa lukituksen avaamista→oven avaaminen→jarrujen pysähtyminen→oven avaamisen pito→puskurointi→oven lukitus
TEKNISET TIEDOT
| Malli | OW-180B |
| Toiminnalliset ominaisuudet | Sisällä ulkona |
| Vedenpitävä luokka | Sisätiloissa: IPX7 Ulkona: IPX8 |
| Avaussuunta | Yksisuuntainen avaus |
| Sopii oven leveyteen | Alle 1400 mm |
| Sopii oven painoon | 250kg |
| Automaattinen avautumiskulma | 90 astetta säädettävä, molempiin suuntiin avautuva |
| Avausetäisyys | 0~30 sekuntia säädettävissä |
| Avausnopeus | Säädettävissä 3-7 sekuntia |
| Sulkemisnopeus | Säädettävissä 3-7 sekuntia |
| Kaukosäätimen toiminto | auki, kiinni, normaalisti auki, pysäyttää |
| Automaattinen suojaus ylikuormitusta vastaan | Kyllä, elektronista anturijärjestelmää käytetään piirin suojaamiseen |
| Älykäs estesuojaus | Kyllä, kääntöoven automaattinen suojausjärjestelmä on otettu käyttöön |
| Älykäs ylikuumenemissuoja | Kyllä, automaattinen suojaus elektroniikkapiirillä |
| Oven sulkemispuskuritoiminto | Joo |
| Ohjaa sähkölukkotoimintoa | Joo |
| Oven lukitusvoiman säätötoiminto | Joo |
| Oven avauspuskuritoiminto | Joo |
| Virtalähde | AC220, AC14V |
| Tuloteho Staattinen/Maksimi | 6W/100W (keskiteho) |
| Pääkoneen kokonaismitat | 340(L)×200(H)×80.5(T) |








Miksi valita meidät
1. Maailman suurin lattiajousien valmistaja Kiinassa. Päivittäinen tuotanto yli 15,000PCS
2. Tehtaalla on kolme tuotantopaikkaa ZHEJIANGissa, Anhuissa ja Jiangsussa kolmessa maakunnassa. Alue on kooltaan 72,000 neliömetriä.
3. Yli 33 vuoden tuotantokokemus. Kypsä tuotantoprosessi.
4. Moitteeton testausjärjestelmä, joka on suojattu raaka-aineista, komponenteista, puolivalmisteista.
5. HEINDAlla on oma kansallinen testilaboratorio (Intertek Satellite Lab) varmistaakseen yrityksemme kasvun.
FAQ
K: Mikä on vähimmäismäärä?
Ei MOQ:ta, voimme myydä jopa 1 kpl
K: Kuinka pitkä toimitusaika on?
10-30 päivää tilausmäärästäsi riippuen
K: Voitko lähettää näytteitä ennen tilauksen tekemistä?
Toki. voimme tarjota näytteitä laaduntarkistusta varten.
K: Tarjoatko OEM-palvelua?
Kyllä, me teemme
K: Entä maksuehdot?
T / T, D / P, L / C, Paypal, Western Union ja käteinen ovat kaikki hyväksyttäviä.
K: Entä laatutakuu?
Kun tuotteissa on ongelmia takuuaikamme aikana, tarjoamme
Suositut Tagit: erittäin raskas automaattinen kääntöovi, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, tukkumyynti, irtotavarana, varastossa, ilmainen näyte




