Kaksisuuntainen automaattinen kääntöovi
Malli: TWS-8AOven maksimipaino: 160 kg
Oven maksimileveys: 1200 mm
- Tuotteen tiedot
- TUOTTEIDEN ETU
OMINAISUUDET
● Tämän mallin automaattiovi on yrityksemme kehittämä 3. sukupolven yksisuuntainen yksisuuntainen haudattu ovi.
● Niille on ominaista pieni äänenvoimakkuus, alhainen melutaso käynnissä, helppo asennus, vakaa suorituskyky jne.
● Ovea käytetään DC-harjattomalla moottorilla, jolla on pitkä käyttöikä ja nopea reagointi. Tämä on täysin ilmentynyt oven juuttumisenestotoiminnossa.
● Se voidaan yhdistää manuaalisen kaukosäätimen, anturin, painikkeen ja muun pääsylaitteen kanssa.
● Turvasuojatoiminnolla (estä ovea sulkeutumasta vastapäivään, kun se on tukossa).
TEKNISET TIEDOT
| Malli | TWS-8A |
| Toiminnalliset ominaisuudet | Sisällä ulkona |
| Vedenpitävä luokka | Sisätiloissa: IPX7 Ulkona: IPX8 |
| Avaussuunta | Yksisuuntainen avaus |
| Sopii oven leveyteen | 1200 mm sisällä |
| Sopii oven painoon | 160kg |
| Avauskulma | 90 astetta ~ 130 astetta säädettävissä |
| Avaussuunta | 90 astetta säädettävä, molempiin suuntiin avautuva |
| Odotusaika | Säädettävissä 1-30 sekuntia |
| Avausnopeus | Säädettävissä 4-10 sekuntia |
| Sulkemisnopeus | Säädettävissä 4-10 sekuntia |
| Kaukosäätimen toiminto | Avaa, sulje, normaalisti auki, pysäytä |
| Automaattinen suojaus ylikuormitusta vastaan | Kyllä, rebound, jos vastusta |
| Älykäs ylikuumenemissuoja | Kyllä, automaattinen suojaus elektroniikkapiirillä |
| Oven sulkemispuskuritoiminto | Joo |
| Puskurin säätötoiminto | Säädettävä |
| Ohjaa sähkölukkotoimintoa | Kyllä, virtalähde lukittuu automaattisesti oven sulkemisen jälkeen |
| Virtalähde | AC220, AC14V |
| Pääkoneen ylimitta | L 350*W 150*H 68 |
| Kaksoisoviyhteystoiminto | Tehokas litiumakku |
| Varavirtatoiminto | Tehokas litiumakku |
| Pysäytysasento | Ulkoinen matkustusrajoitus |
| Ero vasemman ja oikean oven välillä | Ei eroa vasemman ja oikean oven välillä |
TWS-8Älykäs kaksisuuntainen avautuva automaattinen kääntöoven käyttölaite liikuntarajoitteisille










Miksi valita meidät
1. Maailman suurin lattiajousien valmistaja Kiinassa. Päivittäinen tuotanto yli 15,000PCS
2. Tehtaalla on kolme tuotantopaikkaa ZHEJIANGissa, Anhuissa ja Jiangsussa kolmessa maakunnassa. Alue on kooltaan 72,000 neliömetriä.
3. Yli 33 vuoden tuotantokokemus. Kypsä tuotantoprosessi.
4. Moitteeton testausjärjestelmä, joka on suojattu raaka-aineista, komponenteista, puolivalmisteista.
5. HEINDAlla on oma kansallinen testilaboratorio (Intertek Satellite Lab) varmistaakseen yrityksemme kasvun.
FAQ
K: Mikä on vähimmäismäärä?
Ei MOQ:ta, voimme myydä jopa 1 kpl
K: Kuinka pitkä toimitusaika on?
10-30 päivää tilausmäärästäsi riippuen
K: Voitko lähettää näytteitä ennen tilauksen tekemistä?
Toki. voimme tarjota näytteitä laaduntarkistusta varten.
K: Tarjoatko OEM-palvelua?
Kyllä, me teemme
K: Entä maksuehdot?
T / T, D / P, L / C, Paypal, Western Union ja käteinen ovat kaikki hyväksyttäviä.
K: Entä laatutakuu?
Kun tuotteissa on ongelmia takuuaikamme aikana, tarjoamme
Suositut Tagit: kaksisuuntainen automaattinen kääntöovi, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, tukkumyynti, irtotavarana, varastossa, ilmainen näyte




