Heavy Duty Door Rotary Lattiajouset
EN7 voima tehokas sulkeminen oven avausvoima pieni sulkuvoima suuriMuuta tavanomaisten raskaiden lattiajousien puutteet oven avaamiseksi, seitsemän voiman tehokas oven sulkeminen, oven avaaminen voima pieni sulkemisvoima suuri
- Tuotteen tiedot
- TUOTTEIDEN ETU


>>Raskas lattiajousi
>>Tehokoko 7
>>Sisä- ja ulko-ovet 1800mm tai 1000kg max
>>360 asteen kierto
>>Kaksikätinen työntö- tai vetopuolen asennukseen

| TYYPPI | ● Heavy Duty Door Rotary lattiajouset |
| MALLI | ●HD-1000 |
| TOIMINTA | ●Single |
| PIDÄ AUKI -TOIMINTO | ●Kyllä |
| Oven MAX PAINO kg | ●1000kg |
| Oven MAX LEVEYS mm | ●1800mm |
| TEHOKOKO | ●FI7 |
| KOKO MM | ●405 x 145 x 88 mm |
| SERTIFIOINTI | ●Kyllä |
| CE-LUOKITUS | ●Kyllä |
| NOPEUDEN SÄÄTÖ | ●Kaksiosainen nopeudensäätö |
| LUKITUSNOPEUDEN SÄÄTÖ | ●0-20 astetta |
| SULKEMISNOPEUDEN SÄÄTÖ | ●20 astetta -90 astetta |
| MATERIAALI | ●Rostumaton teräs ja valurauta |






Haida Door Control Co., Ltd. on yritysryhmä, joka on erikoistunut hydraulisten laitteisto-ovien ohjaimien ja älykkäiden induktio-ovien ohjaussarjojen tuotantoon, joka yhdistää suunnittelun ja kehityksen, valmistuksen, myynnin ja palvelun.
Haida-ovivalvontatuotteita ovat pääasiassa: lattiajouset, kaikenlaiset ulkoiset, piilotetut ovensulkimet, lasilaitteistot, automaattiset induktio-ovet, automaattiset huuhteluoven avaajat, kulunvalvontajärjestelmät ja muut älykkäät laitteistot. Korkean teknologian tutkimus- ja kehityskeskus sijaitsee New World Towerissa, osoitteessa 18 Queen's Road Central, Hong Kong. Myyntipääkonttori sijaitsee Shanghain kaupunginosassa Suzhou-joella, vilkkaan Nanjing Roadin kävelykadun vieressä. Tällä hetkellä kolme tuotantopistettä on perustettu Zhejiangiin, Jiangsuun ja Anhuihin, yhteensä 196,000 neliömetriä, joiden vuosimyynti on 4 miljoonaa yksikköä lattiajousia, miljoona yksikköä ovensulkimia ja 100, 000 sarjaa automaattisia kääntöovia ja liukuovia.


>>On olemassa jopa 300 CNC-konetta, jotka pystyvät selviytymään erilaisista koneistusvaatimuksista, kuten sorvauksesta, porauksesta, porauksesta, hiomisesta, hammaspyörien käsittelystä ja jyrsimisestä.
>>Yrityksellä on 12 täysin automaattista tuotantolinjaa, jotka tuodaan ulkomailta automaattiselta ultraäänipuhdistuslinjalta, automaattiselta kuivaus- ja maalauslinjalta jne.
>>Yritys on varustettu 30M pitkäsilmäisellä hihnakarkaisuuunilla ja 5 kaivolla hiiletysuunilla, 3 EDM:llä, 3 langanleikkauskoneella ja ammattimaisella lämpökäsittelyn tuotantopajalla.
>>Koneistuskeskuksen laitteet sisältävät: 1 Taiwanista tuotu Haas-työstökeskuskone, 7 Taiwanista tuotu koneistuskeskuskone, 7 Jieyongda- ja 4 Nanjing Syso -työstökeskuskonetta
>>Ammattimainen alumiinipainevalupaja, jossa on 5 suurta keskitettyä sulatusuunia ja tukevat robotit toimintaan ja tuotantoon






K: Onko oikein tehdä asiakkaan oma tuotemerkki?
V: Kyllä, meillä on OEM-palvelu.
K: Oletko valmistaja tai kauppayhtiö?
V: Olemme ammattimainen valmistaja, jolla on 35 vuoden kokemus.
K: Kuinka saan näytteen laadun tarkistamiseksi?
V: Näyte on saatavilla. Mutta yleensä asiakkaalta veloitetaan pikahinta ja näytemaksu.
K: Pakkaus ja toimitus:
V: UPS:n, FedEX:n, DHL:n ja muiden pikalähetysten lähettämä näyte, rahtimaksu, jonka maksat sinun puoleltasi. Suuret tilaukset voidaan toimittaa meritse.
K: Mitkä ovat päätuotteesi?
V: HEINDA-ovien ohjaustuotteet sisältävät pääasiassa: lattiajouset, ovensulkimet, lasilaitteistot, automaattiset liukuovet, automaattiset kääntöovien avaajat, kulunvalvontajärjestelmät ja muun tyyppiset älykkäät ovenhallintalaitteet.
K: Onko tuotteellasi takuupalvelua? Kuinka pitkä takuuaika on?
V: Tuotteen takuuaika riippuu tuotteesta, ja se vaihtelee yleensä 5-10 vuodesta.

Suositut Tagit: raskaiden oven pyörivät lattiajouset, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, tukkumyynti, irtotavarana, varastossa, ilmainen näyte



