Oven enimmäispaino 60 kg Yksisylinterinen lattiajousi
Malli: HD-212Oven maksimipaino: enintään 80 kg
Oven maksimileveys: 700-900 mm
- Tuotteen tiedot
- TUOTTEIDEN ETU

Tuotteen Kuvaus
Yleismalli, sopii vasemmalle tai oikealle kädelle oven avaamiseen yhdelle ja molemmille puolille.Käytetty matalalämpötila. hydrauliöljy kaikkiin ilmastotöihin ja jatkuvaan voiteluun.
olemme rakentaneet laajan ja hyvin toimivan infrastruktuuriyksikön, jolla on tärkeä rooli yrityksemme kasvussa. Tarjoamme näitä tuotteita kohtuulliseen hintaan ja toimitamme ne luvatussa ajassa.
Tuotteen ominaisuudet
A.Yksisylinterinen taloudellinen korkealaatuinen lattiajousi, oven paino 60kg-80kg
B.Kaksinkertainen nopeudensäätö, sopii kaikkiin paikkoihin
C.Ohut neliön muotoinen laatikko, helppo asennus
D.500,000syklin testi ilman vaurioita
E.Soveltuu lasioviin, puuoviin, alumiinioviin ja karmioviin
Tekniset tiedot
|
Malli |
HD-212 |
| Sovellettava standardi | EN1154 ja ISO9001 |
| Moottorin sylinteri | Yksittäinen |
| max ovi kanssa | 900mm |
| Oven maksimipaino | 80kg |
| Max avoin tutkinto | 116 astetta |
| Pysäytä laite | 90 astetta |
| Lukitusnopeuden säätö | 0-20 astetta |
| Sulkemisnopeuden säätö | 20 astetta -90 astetta |
| Käyttölämpötila | -40 astetta -60 astetta |
| Mitat: pituus*leveys*korkeus | 250mm * 100mm * 47,5mm |
tuotteen yksityiskohdat


Miksi valita meidät

1. Maailman suurin lattiajousien valmistaja Kiinassa. Päivittäinen tuotanto yli 15,000PCS
2. Tehtaalla on kolme tuotantopaikkaa, jotka sijaitsevat ZHEJIANGissa, ANHUIssa, JIANGSUssa kolmessa maakunnassa. Alue kattaa 72,000 neliömetriä.
3. Yli 33 vuoden tuotantokokemus. Kypsä tuotantoprosessi.
4. Moitteeton testausjärjestelmä, joka on suojattu raaka-aineista, komponenteista, puolivalmisteista.
5. HAIDAlla on oma kansallinen testilaboratorio (Intertek Satellite Lab) varmistaakseen yrityksemme kasvun.
Workshop & Lab

Tuotantoprosessi

Ota meihin yhteyttä

Suositut Tagit: oven enimmäispaino 60 kg yksisylinterinen lattiajousi, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, tukkumyynti, irtotavarana, varastossa, ilmainen näyte



