Automaattinen kääntöoven avaaja
>>Teho ja raskaan liikenteen hallinta>>Säännösten mukainen turvallisuus ihmisille ja rakennuksille
>>Joustavat ja pehmeät aukot haavoittuville ihmisille
>>Mukava, terveellinen ja helppo pääsy herkille alueille
- Tuotteen tiedot
- TUOTTEIDEN ETU
HEINDA CD{0}}:n vähän energiaa kuluttava kääntöovikoneisto on kestävä, tyylikäs ja vähän huoltoa vaativa. Automaattisen kääntöoven käyttäjä on hiljainen ja hienovarainen. Voit muuntaa lähes minkä tahansa manuaalisen oven automaattiseksi kääntöoveksi. Käyttölaitetta voidaan käyttää uusissa rakennuksissa tai jälkiasennuttaa olemassa oleviin oviin. HEINDAn Low Energy Swing Door Operator on suunniteltu keskiraskaan ja raskaaseen käyttöön.

● Enkooderin harjattoman moottorimatotekniikan käyttö, erittäin hiljainen toiminta tekee käytöstä täydellisempää ja kätevämpää.
● Monitoimikäyttöliittymä, täystoimintoinen kaukosäädintekniikka, kaksoisovilukitus, asennon palaute ja muut toiminnot.
● Erinomainen luotettavuus ja kestävyys
● Säilytä hyvä hygienia ja salli liikenteen sujuvuus: sairaaloissa, klinikoilla jne.
● Helpota asiakkaiden pääsyä julkisiin rakennuksiin, hallintorakennuksiin, liikkeisiin, hotelleihin, ravintoloihin jne.
● Matkustajavirran parantaminen lentokentillä jne.
● Tarjoa turvallisuutta ja mukavuutta vanhainkotien ja vanhainkotien asukkaille.

| NIMI | ●Automaattinen kääntöoven avaaja |
| Malli | ●CD2807 |
| Sovellettava oven leveys | ●Alle 1200 mm |
| Sovellettava oven paino | ●Alle 120 kg |
| Automaattinen oven avautumiskulma | ●90 astetta -120 astetta säädettävä |
| Avausnopeus | ● Säädettävissä 3-6 sekuntia |
| Sulkemisnopeus | ● Säädettävissä 3-6 sekuntia |
| Odotusaika | ●0 ~ 60 sekuntia säädettävissä |
| Oven sulkemispuskuritoiminto | ●Kyllä |
| Älykäs estesuojaus | ●Kyllä |
| Älykäs ylikuumenemissuoja | ●Kyllä |
| Oven lukitusvoiman säätötoiminto | ●Kyllä |
| Oven avauspuskuritoiminto | ●Kyllä |
| Tuloteho Staattinen / Maksimi | ●5w/25w |
| Päämoottorin kokonaismitat | ●350*75*80mm |
| Ohjaa sähkölukkotoimintoa | ●Säädettävä |
| Virtalähde | ●AC220, ac14v akku, älykäs virranhallinta |





Haida Door Control Co., Ltd. on yritysryhmä, joka on erikoistunut hydraulisten laitteisto-ovien ohjaimien ja älykkäiden induktio-ovien ohjaussarjojen tuotantoon, joka yhdistää suunnittelun ja kehityksen, valmistuksen, myynnin ja palvelun.
Haida-ovivalvontatuotteita ovat pääasiassa: lattiajouset, kaikenlaiset ulkoiset, piilotetut ovensulkimet, lasilaitteistot, automaattiset induktio-ovet, automaattiset huuhdeltavat ovenavaajat, kulunvalvontajärjestelmät ja muut älykkäät laitteistot. Korkean teknologian tutkimus- ja kehityskeskus sijaitsee New World Towerissa, osoitteessa 18 Queen's Road Central, Hong Kong. Myyntipääkonttori sijaitsee Suzhou-joen Shanghain kaupunginosassa, vilkkaan Nanjing Roadin kävelykadun vieressä. Tällä hetkellä kolme tuotantopistettä on perustettu Zhejiangiin, Jiangsuun ja Anhuihin, yhteensä 196,000 neliömetriä, joiden vuosimyynti on 4 miljoonaa yksikköä lattiajousia, miljoona yksikköä ovensulkimia ja 100, 000 sarjaa automaattisia kääntöovia ja liukuovia.


>>On olemassa jopa 300 CNC-konetta, jotka pystyvät selviytymään erilaisista koneistusvaatimuksista, kuten sorvauksesta, porauksesta, porauksesta, hiomisesta, hammaspyörien käsittelystä ja jyrsimisestä.
>>Yrityksellä on 12 täysin automaattista tuotantolinjaa, jotka tuodaan ulkomailta automaattiselta ultraäänipuhdistuslinjalta, automaattiselta kuivaus- ja maalauslinjalta jne.
>>Yritys on varustettu 30M pitkäsilmäisellä hihnakarkaisuuunilla ja 5 kaivolla hiiletysuunilla, 3 EDM:llä, 3 langanleikkauskoneella ja ammattimaisella lämpökäsittelyn tuotantopajalla.
>>Koneistuskeskuksen varusteisiin kuuluvat: 1 Taiwanista tuotu Haas-työstökeskuskone, 7 Taiwanista tuotua työstökeskuskonetta, 7 Jieyongdan ja 4 Nanjing Syso -työstökeskuskonetta
>>Ammattimainen alumiinipainevalupaja, jossa on 5 suurta keskitettyä sulatusuunia ja tukevat robotit toimintaan ja tuotantoon






K: Onko oikein tehdä asiakkaan oma tuotemerkki?
V: Kyllä, meillä on OEM-palvelu.
K: Oletko valmistaja tai kauppayhtiö?
V: Olemme ammattimainen valmistaja, jolla on 35 vuoden kokemus.
K: Kuinka saan näytteen laadun tarkistamiseksi?
V: Näyte on saatavilla. Mutta yleensä asiakkaalta veloitetaan pikahinta ja näytemaksu.
K: Pakkaus ja toimitus:
V: UPS:n, FedEX:n, DHL:n ja muiden pikalähetysten lähettämä näyte, jonka rahti maksaa sinun puoleltasi. Suuret tilaukset voidaan toimittaa meritse.
K: Mitkä ovat päätuotteesi?
V: HEINDA-ovien ohjaustuotteet sisältävät pääasiassa: lattiajouset, ovensulkimet, lasilaitteistot, automaattiset liukuovet, automaattiset kääntöovien avaajat, kulunvalvontajärjestelmät ja muun tyyppiset älykkäät ovenhallintalaitteet.
K: Onko tuotteellasi takuupalvelua? Kuinka pitkä takuuaika on?
V: Tuotteen takuuaika riippuu tuotteesta, ja se vaihtelee yleensä 5-10 vuodesta.

Suositut Tagit: automaattinen kääntöoven avaaja, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, tukkumyynti, irtotavarana, varastossa, ilmainen näyte


