Heavy Duty automaattinen kääntöoven suljin puiselle ovelle
Malli: CD-80Oven paino: Alle 140 kg
Oven leveys: Alle 1300 mm
- Tuotteen tiedot
- TUOTTEIDEN ETU
Anhui Haida Door Control Equipment Co., Ltd. on yksi Kiinan kokeneimmista puisten ovien raskaiden automaattisten kääntöovensulkimien valmistajista ja toimittajista. Runsaalla kokemuksella toivotamme sinut lämpimästi tervetulleeksi tukkumyyntiin korkealaatuisten tuotteiden varastossa täällä ja saat ilmaisen näytteen tehtaaltamme. Räätälöidyt tilaukset ovat tervetulleita.

Tuotteen kuvaus
Tämä tuote on kolmannen sukupolven yrityksemme ultra{0}}hiljainen automaattinen ovenavaaja. Se sopii sekä sisään- että ulospäin avautuviin rakenneoviin, jotka ovat yhteensopivia sekä vasen-- että oikeakätisten-ovien kanssa, ja tukee sekä ulko- että sisäasennusta. Tämä automaattinen ovenavaaja tukee oven avaamisnopeuden säätämistä ja voi ohjata oven viipymistilaa ja -aikaa halutessaan. Sen mukana tulee manuaalinen kaukosäädin oven avaamiseen ja sulkemiseen etäältä, ja sitä voidaan tarvittaessa käyttää antureilla ja kulunvalvonnalla. Se voidaan asentaa oviin, joiden enimmäispaino on 120 kg ja oven enimmäisleveys 1200 mm, ja se voi säätää oven avautumislujuutta mukautumaan paremmin oven painoon.
Ominaisuudet
1. Käytä enkooderin harjatonta moottorin turbo matotekniikkaa saavuttaaksesi erittäin-hiljaisen toiminnan
2,Moni-käyttöliittymä, kaksoisovilukitus ja asennon palautetoiminto.
3, taaksepäin sulkeutuvalla turvasuojatoiminnolla tukosten varalta.
4, Voidaan käyttää manuaalisen kaukosäätimen, antureiden, painikkeiden, kulunhallinnan jne.
5, Ovea käytetään DC-harjattomalla moottorilla, jolla on pitkä käyttöikä ja joka reagoi nopeasti.
Tuotteen parametrit
| Oven paino | <120KGS |
| Oven leveys | <1200mm |
| Jännite virtalähteeseen | AC110-230V |
| Syöttöteho | 5W, max 40W |
| Avautumiskulma | Säädettävä 90-130 astetta |
| Avaussuunta | Yksi tapa |
| Avausnopeus | 4-10s säädettävissä |
| Sulkemiskurssi | 4-10s säädettävissä |
| Avauspito | 1-30s säädettävissä |
| Puskurin sulkeminen | Sovellettu |
| Sähköinen lukko | Sovellettu |
| Kaukosäädin | Sovellettu |
| Kaukosäätimen toiminnot | Avaa/sulje/pidä auki/pysäytys |






Suositut Tagit: raskas automaattinen kääntöoven suljin puiselle ovelle, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, tukkumyynti, irtotavarana, varastossa, ilmainen näyte



