UL-listattu erittäin raskas valuteräksinen ovensuljin
Malli: HD-9000Oven enimmäispaino:20-200 kg
Oven enimmäisleveys: 600-1500mm
- Tuotteen tiedot
- TUOTTEIDEN ETU

OMINAISUUDET
● JOUSET ETEENPÄIN, HYVITYS TAKAISIN:Kaupallinen varsi ei häiritse avaamista samalla kun se sulkee ovet riittävän hitaasti mahdollistaakseen sulavan sisään- ja ulostulon
● HYVÄ, HANDS FREE SULJETUS:Anna oven tehdä työt. Nauti automaattisesta sulkeutumisesta ja lukituksesta, joka ylläpitää hiljaisuutta ja turvallisuutta
● SÄÄDETTÄVÄT TARPEISI MUKAAN:Anna asiakkaiden mennä omaan tahtiinsa. Saat 6 tasoa sulkemisvoimaa, jotka sopivat kaikentasoisille liikenteille
● TODISTETTUNA LUOTETTAVA:ANSI 156.{1}} Grade 1 on korkein saavutettavissa oleva standardi ovensulkijoille. Tämä on itse asiassa ylittänyt testin 2 miljoonalla plus syklillä
● SOPIVAT MINNE TARVITSESI:Pinta-asennussuunnittelu ja kolmipakkausvaihtoehdot mahdollistavat sen asentamisen mille tahansa vilkkaalle alueelle ja tarjoavat täydellisen hallinnan
TEKNISET TIEDOT
| Nimi | ● UL-listattu erittäin raskas valuteräksinen ovensuljin |
| Brändi | ● HEINDA |
| Malli | ● HD-9000 |
| Oven leveys | ● 600-1500mm |
| Oven paino | ● 20-200kg |
| Kehon koko | ● 246*44*70mm |
| Arvosana | ● Luokka 1 |
| ANSI/BHMA | ● BHMA/ANSI 156.4 Grade 1 - 2, 000,000 plus syklit |
| Turvallisuus | ● UL/cUL listattu |
| Asennus | ● Rinnakkais, Tavallinen, Top-jamb, Tri |
| Kevään koko | ● #1 - #6 Säädettävä |
| Viivästynyt toiminta | ● Kyllä (säädettävä) |
| Selkätarkastus | ● Kyllä (säädettävä) |
| Lakaista | ● Kyllä (säädettävä) |
| Salpanopeus | ● Kyllä (säädettävä) |

Haida Door Control Co., Ltd. on yritysryhmä, joka on erikoistunut hydraulisten laitteisto-ovien ohjaimien ja älykkäiden induktio-ovien ohjaussarjojen tuotantoon, joka yhdistää suunnittelun ja kehityksen, valmistuksen, myynnin ja palvelun.
Haida-ovivalvontatuotteita ovat pääasiassa: lattiajouset, kaikenlaiset ulkoiset, piilotetut ovensulkimet, lasilaitteistot, automaattiset induktio-ovet, automaattiset huuhdeltavat ovenavaajat, kulunvalvontajärjestelmät ja muut älykkäät laitteistot. Korkean teknologian tutkimus- ja kehityskeskus sijaitsee New World Towerissa, osoitteessa 18 Queen's Road Central, Hong Kong. Myyntipääkonttori sijaitsee Suzhou-joen Shanghain kaupunginosassa, vilkkaan Nanjing Roadin kävelykadun vieressä. Tällä hetkellä kolme tuotantopistettä on perustettu Zhejiangiin, Jiangsuun ja Anhuihin, yhteensä 196,000 neliömetriä, joiden vuosimyynti on 4 miljoonaa yksikköä lattiajousia, miljoona yksikköä ovensulkimia ja 100, 000 sarjaa automaattisia kääntöovia ja liukuovia.


>>On olemassa jopa 300 CNC-konetta, jotka pystyvät selviytymään erilaisista koneistusvaatimuksista, kuten sorvauksesta, porauksesta, porauksesta, hiomisesta, hammaspyörien käsittelystä ja jyrsimisestä.
>>Yrityksellä on 12 täysin automaattista tuotantolinjaa, jotka tuodaan ulkomailta automaattiselta ultraäänipuhdistuslinjalta, automaattiselta kuivaus- ja maalauslinjalta jne.
>>Yritys on varustettu 30M pitkäsilmäisellä hihnakarkaisuuunilla ja 5 kaivolla hiiletysuunilla, 3 EDM:llä, 3 langanleikkauskoneella ja ammattimaisella lämpökäsittelyn tuotantopajalla.
>>Koneistuskeskuksen varusteisiin kuuluvat: 1 Taiwanista tuotu Haas-työstökeskuskone, 7 Taiwanista tuotua työstökeskuskonetta, 7 Jieyongdan ja 4 Nanjing Syso -työstökeskuskonetta
>>Ammattimainen alumiinipainevalupaja, jossa on 5 suurta keskitettyä sulatusuunia ja tukevat robotit toimintaan ja tuotantoon






K: Onko oikein tehdä asiakkaan oma tuotemerkki?
V: Kyllä, meillä on OEM-palvelu.
K: Oletko valmistaja tai kauppayhtiö?
V: Olemme ammattimainen valmistaja, jolla on 35 vuoden kokemus.
K: Kuinka saan näytteen laadun tarkistamiseksi?
V: Näyte on saatavilla. Mutta yleensä asiakkaalta veloitetaan pikahinta ja näytemaksu.
K: Pakkaus ja toimitus:
V: UPS:n, FedEX:n, DHL:n ja muiden pikalähetysten lähettämä näyte, jonka rahti maksaa sinun puoleltasi. Suuret tilaukset voidaan toimittaa meritse.
K: Mitkä ovat päätuotteesi?
V: HEINDA-ovien ohjaustuotteet sisältävät pääasiassa: lattiajouset, ovensulkimet, lasilaitteistot, automaattiset liukuovet, automaattiset kääntöovien avaajat, kulunvalvontajärjestelmät ja muun tyyppiset älykkäät ovenhallintalaitteet.
K: Onko tuotteellasi takuupalvelua? Kuinka pitkä takuuaika on?
V: Tuotteen takuuaika riippuu tuotteesta, ja se vaihtelee yleensä 5-10 vuodesta.

Suositut Tagit: ul listattu erittäin raskas valuteräksinen ovensulkija, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, tukkumyynti, irtotavarana, varastossa, ilmainen näyte


