Vedenpitävä automaattinen lattiajousi
Malli:OW-150Oven maksimipaino: 160 kg
Oven maksimileveys: 1200 mm
- Tuotteen tiedot
- TUOTTEIDEN ETU

OMINAISUUDET
● Tämäntyyppinen automaattiovi on yrityksemme kehittämä yksisuuntainen yksisuuntainen haudattu ovi kolmas sukupolvi.
● Hyödyllisyysmallin etuna on pieni tilavuus, alhainen toimintamelu, kätevä asennus ja vakaa suorituskyky.
● Moottori käyttää harjatonta tasavirtakäyttötilaa, jolla on pitkä käyttöikä, herkkä vaste ja kaikki puristustoiminnot.
TEKNISET TIEDOT
| Malli | OW-150 |
| Toiminnalliset ominaisuudet | Sisällä ulkona |
| Vedenpitävä luokka | Sisätiloissa: IPX7 Ulkona: IPX8 |
| Avaussuunta | Yksisuuntainen avaus |
| Sopii oven leveyteen | 1200 mm sisällä |
| Sopii oven painoon | 160kg |
| Avauskulma | 90 astetta ~130tutkinnonsäädettävä |
| Avaussuunta | 90 astettasäädettävä, molempiin suuntiin avautuva |
| Odotusaika | Säädettävissä 1-30 sekuntia |
| Avausnopeus | Säädettävissä 4-10 sekuntia |
| Sulkemisnopeus | Säädettävissä 4-10 sekuntia |
| Kaukosäätimen toiminto | Avaa, sulje, normaalisti auki, pysäytä |
| Automaattinen suojaus ylikuormitusta vastaan | Kyllä, rebound, jos vastusta |
| Älykäs ylikuumenemissuoja | Kyllä, automaattinen suojaus elektroniikkapiirillä |
| Oven sulkemispuskuritoiminto | Joo |
| Puskurin säätötoiminto | Säädettävä |
| Ohjaa sähkölukkotoimintoa | Kyllä, virtalähde lukittuu automaattisesti oven sulkemisen jälkeen |
| Virtalähde | AC220, AC14V |
| Pääkoneen ylimitta | L 350*W 150*H 68 |
| Kaksoisoviyhteystoiminto | Tehokas litiumakku |
| Varavirtatoiminto | Tehokas litiumakku |
| Pysäytysasento | Ulkoinen matkustusrajoitus |
| Ero vasemman ja oikean oven välillä | Ei eroa vasemman ja oikean oven välillä |
Automaattinen kääntöoven avausjärjestelmä OW-150 yksisuuntainen avattava yksikääntöovi










Miksi valita meidät
1. Maailman suurin lattiajousien valmistaja Kiinassa. Päivittäinen tuotanto yli 15,000PCS
2. Tehtaalla on kolme tuotantopaikkaa ZHEJIANGissa, Anhuissa ja Jiangsussa kolmessa maakunnassa. Alue on kooltaan 72,000 neliömetriä.
3. Yli 33 vuoden tuotantokokemus. Kypsä tuotantoprosessi.
4. Moitteeton testausjärjestelmä, joka on suojattu raaka-aineista, komponenteista, puolivalmisteista.
5. HEINDAlla on oma kansallinen testilaboratorio (Intertek Satellite Lab) varmistaakseen yrityksemme kasvun.
FAQ
K: Mikä on vähimmäismäärä?
Ei MOQ:ta, voimme myydä jopa 1 kpl
K: Kuinka pitkä toimitusaika on?
10-30 päivää tilausmäärästäsi riippuen
K: Voitko lähettää näytteitä ennen tilauksen tekemistä?
Toki. voimme tarjota näytteitä laaduntarkistusta varten.
K: Tarjoatko OEM-palvelua?
Kyllä, me teemme
K: Entä maksuehdot?
T / T, D / P, L / C, Paypal, Western Union ja käteinen ovat kaikki hyväksyttäviä.
K: Entä laatutakuu?
Kun tuotteissa on ongelmia takuuaikamme aikana, tarjoamme
Suositut Tagit: vedenpitävä automaattinen lattiajousi, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, tukkumyynti, irtotavarana, varastossa, ilmainen näyte




