Uusin malli 1 tonnin lattiajousi
EN7 voima tehokas sulkeminen oven avausvoima pieni sulkuvoima suuriMuuta tavanomaisten raskaiden lattiajousien puutteet oven avaamiseksi, seitsemän voiman tehokas oven sulkeminen, oven avaaminen voima pieni sulkemisvoima suuri
- Tuotteen tiedot
- TUOTTEIDEN ETU



HD-1000 on yrityksemme kestänyt i tonnin lattiajousi! Tämä äskettäin kehitetty tuote on pakollinen niille, jotka etsivät luotettavaa ja tehokasta ovilattiajousta. HD-1000 kestää enintään 1 tonnin oven, oven enimmäisleveys on 1 800 mm ja avaus-/sulkeutumisteho EN7. Se sopii kaikkiin raskaisiin oviin, kuten pronssi- ja rautaoviin, ja siinä on kaksi säädettävää nopeusasetusta, jotka mahdollistavat täyden 360-asteen kiertokulman. Merkittävällä lujuudellaan ja monipuolisuudellaan HD{8}} on täydellinen valinta kaikkiin projekteihin.
| TYYPPI | ● Heavy Duty Door Rotary lattiajouset |
| MALLI | ●HD-1000 |
| MOOTTORIN SYLINTERI | ●Single |
| PIDÄ AUKI -TOIMINTO | ●Kyllä |
| Oven MAX PAINO kg | ●1000kg |
| Oven MAX LEVEYS mm | ●1800mm |
| TEHOKOKO | ●FI7 |
| KOKO MM | ●405 x 145 x 88 mm |
| SERTIFIOINTI | ●Kyllä |
| CE-LUOKITUS | ●Kyllä |
| NOPEUDEN SÄÄTÖ | ●Kaksiosainen nopeudensäätö |
| LUKITUSNOPEUDEN SÄÄTÖ | ●0-20 astetta |
| SULKEMISNOPEUDEN SÄÄTÖ | ●20 astetta -90 astetta |
| MATERIAALI | ●Rostumaton teräs ja valurauta |



Uusin malli 1 tonnin lattiajousi

Tekniset parametrit
| TYYPPI | ● Heavy Duty Door Rotary lattiajouset |
| MALLI | ●HD-1000 |
| MOOTTORIN SYLINTERI | ●Single |
| PIDÄ AUKI -TOIMINTO | ●Kyllä |
| Oven MAX PAINO kg | ●1000kg |
| Oven MAX LEVEYS mm | ●1800mm |
| TEHOKOKO | ●FI7 |
| KOKO MM | ●405 x 145 x 88 mm |
| SERTIFIOINTI | ●Kyllä |
| CE-LUOKITUS | ●Kyllä |
| NOPEUDEN SÄÄTÖ | ●Kaksiosainen nopeudensäätö |
| LUKITUSNOPEUDEN SÄÄTÖ | ●0-20 astetta |
| SULKEMISNOPEUDEN SÄÄTÖ | ●20 astetta -90 astetta |
| MATERIAALI | ●Rostumaton teräs ja valurauta |
Yksityiskohtaiset kuvat

Palvelumme
Verkkopalvelu:Tiedusteluihisi vastataan 12 tunnin kuluessa. Vastaamme kysymyksiisi verkossa auttaaksemme sinua ratkaisemaan ongelman.
OEM/ODM-palvelu:Meillä on vahva T & K-tiimi ja voimme tarjota erilaisia malleja tarpeisiisi. Voimme myös tuottaa tuotteita
asiakkaiden vaatimusten mukaan, kuten räätälöity pakkaus, räätälöidyt etiketit.
Kuljetuspalvelu:Nopea toimitus, jos kyseessä on tilaus, jossa meillä on varastossa, se kestää 7 päivää, jos se on tilaus, jota meillä ei ole varastossa, se
kestää 30-45 päivää.
Laadunvalvonta ja huoltopalvelu:Ennen lähetystä tehdään tiukka tuotetarkastus. Jos on ongelma, teemme sen
tarjota sinulle ratkaisuja.
Yrityksen profiili

1. Maailman suurin lattiajousien valmistaja Kiinassa. Päivittäinen tuotanto yli 15,000PCS
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Tehtaalla on kolme tuotantopaikkaa, jotka sijaitsevat ZHEJIANGissa, ANHUIssa, JIANGSUssa kolmessa maakunnassa. Alue kattaa 72,000 neliömetriä.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Yli 33 vuoden tuotantokokemus. Kypsä tuotantoprosessi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. Moitteeton testausjärjestelmä, joka on suojattu raaka-aineista, komponenteista, puolivalmisteista.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. HAIDAlla on oma kansallinen testilaboratorio (Intertek Satellite Lab) varmistaakseen yrityksemme kasvun.
Osittainen projektitapaukset

Sertifikaatit

Ota meihin yhteyttä

Suositut Tagit: uusin malli 1 tonnin lattiajousi, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, tukkumyynti, irtotavarana, varastossa, ilmainen näyte



