Hydraulinen lasioven kiinnitys
Malli: HPF-100Oven maksimipaino: 100 kg
Oven maksimileveys: 1100 mm
- Tuotteen tiedot
- TUOTTEIDEN ETU
LIITÄNNÄN ASETUS
Patch fitting tarkoittaa kehyksetöntä lasielementtiä sekä rakennuksen sisä- että ulkoosissa. Laikkukiinnityslasiovikokoonpanot on valmistettu karkaistusta lasista ylä- ja alakiinnikkeillä. Yläkiinnike on tarkoitettu kehyksettömän lasipaneelin kiinnittämiseen kattoon ja alakiinnike sen kiinnittämiseen lattiaan.
1. Valmistettu tuodulla CNC-linjalla
2. Valmistettu EN1154-standardin mukaisesti
3. Kaksinkertainen nopeuden säätö
4. Sulkemisteho on yli 70 prosenttia
5. Hae 8-12mm lasiovea
TEKNISET TIEDOT
| MALLI | HPF-100 |
| TYYPPI | Hydraulinen lasiovi |
| KOKO | 195* 45* 75mm |
| RUNGON MATERIAALI | Alumiiniseos |
| PEITELEVY MATERIAALI | SUS304 |
| SUORITTAA LOPPUUN | Puola/satiini |
| Oven MAX PAINO | 100 kg |
| Oven MAX LEVEYS | 1100mm |
| MAX AVAAMINEN | 180 astetta |
| SULKEMINEN/AVAAMINEN | 70 prosenttia |
| NOPEUDEN SÄÄTÖ | Kaksinopeuksinen vaihe |
| PIDÄ AUKI | 90*/ilman pitoa auki |





Miksi valita meidät
1. Maailman suurin lattiajousien valmistaja Kiinassa. Päivittäinen tuotanto yli 15,000PCS
2. Tehtaalla on kolme tuotantopaikkaa, jotka sijaitsevat ZHEJIANGissa, Anhuissa ja JIANGSUssa kolmessa maakunnassa. Alue on kooltaan 72,000 neliömetriä.
3. Yli 33 vuoden tuotantokokemus. Kypsä tuotantoprosessi.
4. Moitteeton testausjärjestelmä kattoi raaka-aineet, komponentit, puolivalmisteet.
5. HAIDAlla on oma kansallinen testilaboratorio (Intertek Satellite Lab) varmistaakseen yrityksemme kasvun.
FAQ
K: Mikä on vähimmäismäärä?
Ei MOQ:ta, voimme myydä jopa 1 kpl.
K: Kuinka pitkä toimitusaika on?
10-30 päivää tilausmäärästäsi riippuen
K: Voitko lähettää näytteitä ennen tilauksen tekemistä?
Toki. voimme tarjota näytteitä laaduntarkistusta varten.
K: Tarjoatko OEM-palvelua?
Kyllä, me teemme.
K: Entä maksuehdot?
T / T, D / P, L / C, Paypal, Western Union ja käteinen ovat kaikki hyväksyttäviä.
K: Entä laatutakuu?
Kun tuotteissa on ongelmia takuuaikamme aikana, tarjoamme
Suositut Tagit: lasioven hydraulinen paikka, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, tukkumyynti, irtotavarana, varastossa, ilmainen näyte


