
Raskas kone 300 kg korkealaatuinen lattiajousi
Malli: TS-80Oven maksimipaino: 320 kg
Oven maksimileveys: 1400 mm
- Tuotteen tiedot
- TUOTTEIDEN ETU

TheTS-80 ruostumattomasta teräksestä valmistettu yksisylinterinen lattiajousivoidaan sovittaa lähes mihin tahansa asennukseen. Ovensulkimen kompakti runko mahdollistaa sen käytön alueilla, joissa suurempia sulkimia ei voida käyttää. Sen monipuolisuus mahdollistaa asennuksen ohuisiin betonilaattarakenteisiin. TS-80 on saatavana laajalla valikoimalla vaihdettavia ovikaroja käytännöllisesti katsoen mihin tahansa lattiapäällyste- tai kynnyskäyttöön.
ominaisuudet
A. 2,000,000jaksot Intertekin testaama
B.ANSI/BHMA 156.4 Grade 1 -sertifiointi
C.Saksalainen muotoilu on sama kuin BTS80, suosittu kaikkialla maailmassa
D.Oven paino jopa 300 kg
E.Soveltuu lasioviin, puuoviin, alumiinioviin ja karmioviin
F.Saksan tyyppinen kara valinnainen
Tekniset tiedot
|
Malli |
TS-80 |
| Sovellettava standardi | EN1154 & ANSI156.4&UL |
| Moottorin sylinteri | Yksittäinen |
| Max Door With | 1400mm |
| Oven maksimipaino | 300kg |
| Max avoin tutkinto | 180 astetta |
| Pysäytä laite | 90 astetta ja 130 astetta |
| Lukitusnopeuden säätö | 0-20 astetta |
| Sulkemisnopeuden säätö | 20 astetta -90 astetta |
| Käyttölämpötila | -40 astetta -60 astetta |
| Mitat: pituus*leveys*korkeus | 341mm * 78mm * 60mm |
Tuotenäyttely


Ulkonäön ulottuvuus

tuotteen yksityiskohdat


Suositut Tagit: raskas kone 300kg korkealaatuinen lattiajousi, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, tukkumyynti, irtotavarana, varastossa, ilmainen näyte

